czwartek, 16 grudnia 2010

Święta na miarę XXI wieku

Zaczyna się..
Świąteczna gorączka zakupów, nasza wymówka i usprawiedliwienie wzmożonej konsumpcji. Zapewne czytając to myślicie sobie coś na wzór: "o nie, kolejny sfrustrowany, anty-świąteczny bloger!". Otóż nie chce rozpisywać się na temat kupowania pełnych koszyków jedzenia z promocji, ryb i mięs 3ciego sortu, czy badziewnych plastikowych zabawek z Chin (na dodatek wszystko zmieszane w jedną masę w metalowym pojeździe czterokołowym napędzanym siła ludzkich mięśni)....

Chciałbym, abyście Moi Drodzy, przypomnieli sobie czasy gdy po rybę "latało się na bazarek", zabawki kupowało w osiedlowym sklepie. Czasy gdy z przyjemnością robiło się te zakupy, dawały satysfakcję. Czasy gdy każdy sprzedawca, właściciel sklepu życzył nam wesołych świąt. Ach te rozmowy z sąsiadami albo nawet nieznajomymi ludźmi w ciasnych, zimnych budkach z wyrobami garmażeryjnymi czy rybnymi.

Ok starczy. Wracamy do XXI wieku, czyli czasów gdy ludzie są gotowi siebie stratować za pół kilo ryby z promocji, gdzie ściany sklepów i opakowania kawy mówią nam "Wesołych Świąt" a przystrojenia świąteczne drażnią oczy jak stroboskop na disco.

To tyle... lecę zaraz do pani Genowefy po rybkę.

W razie już nic nie napisze do Gwiazdki życzę Wam

Tradycyjnych Świąt, pełnych życzliwości i smakowitych potraw!!

oczywiście z Polsatem i Kevinem ;) 

Marketing

Blogosfera

Copyright © 2014 Why so social